Otwarty Biznes

ADOPCJA WIRTUALNA

chcesz zostać wirtualnym opiekunem? 1. Wirtualna adopcja daje możliwość zaopiekowania się wybranym zwierzakiem na odległość. Jeśli z różnych powodów nie masz możliwości przygarnąć zwierzaka pod swój dach, zawsze możesz zostać jego wirtualnym opiekunem nawet nie ruszając się z fotela. :)Jako wirtualny opiekun sprawujesz pieczę nad wybranym przez siebie czworonogiem na odległość, ale możesz też odwiedzić swojego pupila w domu tymczasowym w którym przebywa bądź na terenie naszej Fundacji.  Możesz sprawdzić jak czuje się zwierzak, wyprowadzić go na spacerek, czy porzucać zabawkę.

  Wirtualny opiekun pokrywa miesięczny koszt wyżywienia zwierzaka, opiekę weterynaryjną, itp. (co miesiąc przesyłając pieniążki na konto Fundacji).  Z reguły wpłaty za wirtualną adopcję wynoszą od 35 do 50 zł, oczywiście wyższe wpłaty w miarę możliwości np. za większe psy są mile widziane. Takie wpłaty są dla nas ogromnym wsparciem finansowym, czasem pojawiają się dodatkowe koszty w postaci ocieplenia bud na zimę, transportu psiaka do kliniki weterynaryjnej, bez Waszej pomocy nie wiemy jak byśmy sobie poradziły. Każda złotówka od Was jest dla nas na wagę złota, dlatego wysokość wpłat za wirtualną adopcję jest dowolna.

  JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM OPIEKUNEM???
  ZASADY

  1.Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.), czy też firma.
  Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do swojej strony internetowej.

  2. Wpłacając na nasze konto określoną kwotę zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzęcia na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji.

  3. Jedno zwierzę może zostać adoptowane przez więcej niż jedną osobę.

  4. Pieniądze z wpłaty na wirtualną adopcję przeznaczane są na pokrycie kosztów wyżywienia, opiekę weterynaryjną, koszty transportu, akcesoria dla psa (koce, zabawki, smycze).

  5. Zastrzegamy sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzęcia do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, a Fundacja zobowiązuje się do poinformowania o tym fakcie wirtualnego opiekuna. Fundacja nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji zwierzęcia. W przypadku wpłaty na psa lub kota, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, Fundacja może zaproponować w ramach tej wpłaty innego psa czy kota do adopcji wirtualnej.

  DZIĘKUJEMY ZA UCHYLENIE SERCA NASZYM ZWIERZAKOM !